6. Uluslararası İskele Kalıp Ve Hareketli Platform Teknolojileri İhtisas Fuarı
İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy

Mantolama İzolasyon Zirvesi

Scafform Expo

6. Uluslararası İskele Kalıp Ve Hareketli Platform Teknolojileri İhtisas Fuarı

29.03.2018 - 01.04.2018

İstanbul Fuar MerkeziBİNALARDA ENERJİ TASARRUFU MANTOLAMA ve YALITIM ZİRVESİ

Enerjiye ulaşmanın çok zor ve pahalı olduğu günümüz koşullarında,  Binalarda Mantolama ve ısı yalıtımı zorunluluk haline gelmiştir.

Bu bağlamda Demos Fuarcılık olarak 5’incisini düzenleyeceğimiz ‘ULUSLARARASI  İSKELE KALIP TEKNOLOJİLERİ FUARI’ etkinlikleri çerçevesinde, Enerji verimliliği haftasında ‘Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama, Yalıtım Zirvesi’ni gerçekleştiriyoruz.

EPSDER (Polistren Üreticileri Derneği) ve DİMDER ( Doğal İzolasyon Malzeme Üreticileri Derneği ) desteğiyle düzenlenecek olan “Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama ve Yalıtım Zirvesi”, yalıtım ve mantolama sektöründe ülkemizin dört bir yanından gelecek sektör profesyonellerini, bayileri ve distribütör firma yetkililerini ağırlayacağız.

Amacımız; Isı Yalıtımı ve Mantolama alanındaki son gelişmeler ve uygulama teknolojilerinin yanı sıra Enerji Tasarrufu alanındaki toplumsal bilincin gelişmesine de katkıda bulunmak.

Ayrıca ‘Binalarda Enerji Tasarrufu Mantolama ve Yalıtım Zirvesi’, ‘Binalarda Enerji Kimlik Belgesi’ alınma süresinin dolması ile belge almayan bina yöneticileri için de yeni fırsatlar yaratacaktır.


Demos Yukarıdaki Konu ve Konuşmacıları haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.