6. Uluslararası İskele Kalıp Ve Hareketli Platform Teknolojileri İhtisas Fuarı
İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy

Scafform Expo

Scafform Expo

6. Uluslararası İskele Kalıp Ve Hareketli Platform Teknolojileri İhtisas Fuarı

29.03.2018 - 01.04.2018

İstanbul Fuar MerkeziFuar Alanı Konumu

Fuar Hakkında

Değerli Sektör Temsilcisi,

İskele Kalıp Fuarı 5. yılında Sektörün Dünya da ki tek Uluslar arası organizasyonu olarak hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

2011 yılında başladığımız yolculuk siz değerli katılımcılarımız sayesinde her yıl m2 ve katılımcı olarak artarak devam etmekte. 2015 yılında 4. kez gerçekleştirilen fuarımız, Sektörde Dünya lideri olmuş firmaların katılımlarıyla sağlam adımlarla büyümektedir.

İskele Kalıp Fuarı , yerli ve yabancı profesyonellerin, yeni iş fırsatlarına, uluslararası ve uzun soluklu işbirliklerine ulaşmasına ev sahipliği yapan bir iş geliştirme platformu olarak her geçen yıl sektörün iş haçmine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Sektörle ilgili gerek yurt içi gerekse yurt dışı tanıtım çalışmalarına aralıksız devam ettiğimiz İskele Kalıp Fuarı’nda her yıl yerli ve yabancı ziyaretçi sayısı artarak gelişmektedir. Bu bağlamda Bauma2016, Libya Build, İran Confair, Aşkabat Expo Build, Batımatec, MosBuild gibi bir çok uluslararası fuarda stand alınarak, davetiye ve alım heyeti çalışmaları başlatılmıştır.

5. Uluslararası İskele Kalıp Fuar’ın da bu yıl hedef bölge İran ve Afrika olacak.Bu pazarlardan gelecek satın alma heyetleri fuar katılımcı firmalarıyla bir araya getirilecek. Özellikle İran a uygulanan ambargonun belirli ölçülerde kaldırılmasıyla birlikte ortaya çıkacak iş hacmi Sektörün var olan Pazar payını arttırmasına olanak sağlayacaktır.

Sektörün bütün paydaşlarının bir arada olacağı Fuar, en son yenilik ve teknolojilerin yanı sıra düzenlenecek olan sektörel etkinlikler ile önümüzdeki dönemde sektörün beklenen buluşma noktası olacak.

Sektörle ilgili Ticari fırsatların içerisinde olmak, marka bilinirliliğinizi artırmak ve Pazar Payınızı koruyarak yeni müşteriler bulmak için 5. Uluslararası İskele Kalıp Fuarında yerinizi almaya davet ediyorum

Mehmet ÇELİK
Fuar Koordinatörü
mehmet@demosfuar.com.tr


Lojistik Partneri

DHL Global Forwarding Taşımacılık A.Ş.

Tel : 212 495 11 01 pbx
Faks : 212 696 31 46
E-mail : fairturkey@dhl.com
Websitesi : www.dhl.com.tr


MEDIA PARTNER: